Testowanie oświetlenia

Na zdjęciu zdaszenie stadionu i niebo źródło: BBOSiR

Na Stadionie Miejskim przy ulicy Tadeusza Rychlińskiego 21 prowadzone są prace związane z modernizacją systemu oświetlenia. Przez kilka dni oświetlenie będzie testowo uruchamiane wieczorami i w nocy. 

Zakres inwestycji obejmuje m.in. wymianę dotychczasowego, konwencjonalnego oświetlenia murawy na nowoczesne, energooszczędne projektory wykonane w technologii LED.

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że intensywne prace będą prowadzone od poniedziałku 15 września do piątku, 19 września w godzinach wieczornych oraz nocnych. Wiązać się to będzie m.in. z koniecznością testowego uruchomienia oświetlenia. BBOSiR przeprasza za ewentualne niedogodności.