fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
28 sierpnia odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Bielska-Białej. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00 i zostaną przeprowadzone w trybie stacjonarnym w sali sesyjnej Ratusza.
Przewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Piegzik-Izydorczyk na wniosek prezydenta miasta zwołała 15. sesję RM na 28 sierpnia br. Jawność sesji zostanie zapewniona za pomocą bezpośredniej transmisji internetowej na stronie https://transmisje.beskidy.pl/.
Program sesji zawiera 24 punkty. Szczegóły opublikowano pod adresem: https://rm.bielsko-biala.pl, projekty uchwał można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.bielsko-biala.pl/m,191,projekty-uchwal-rm.html.
W BIP dostępne są również sprawozdania z poprzednich sesji https://bip.bielsko-biala.pl/m,252,informacje-i-sprawozdania-dla-rm.html.
JacK