fot. Aleksander Szałajko/Wydział Prasowy UMBB
Dodatkową parę pociągów relacji Katowice – Bielsko-Biała Główna – Katowice uruchomi spółka Koleje Śląskie z okazji Dni Bielska-Białej. Pojadą 30 i 31 sierpnia.
Przypomnijmy, że tegoroczne święto miasta odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia, a wydarzenia zaplanowano w wielu przestrzeniach.
Szczegółowy program Dni Bielska-Białej już teraz można podejrzeć na stronie internetowej Pełnej Kultury i w naszym artykule: Dni Bielska-Białej 2025 https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/dni-bielska-bialej-2025.
30 sierpnia dodatkowy pociąg z Katowic będzie wyjeżdżał o godzinie 14.08 i przyjeżdżał do Bielska-Białej o 14.58, 31 sierpnia wyjedzie ze stolicy województwa o godzinie 14.04 i przybędzie w Beskidy o 15.06.
Odjazd dodatkowego pociągu ze stacji Bielsko-Biała Główna 30 sierpnia nastąpi o godzinie 22.43, a 31 sierpnia o godzinie 22.30. Oba kursy dotrą do Katowic około kwadransa przed północą.
ek