Koleje Śląskie na Dni Bielska-Białej 

Na zdjęciu pociąg fot. Aleksander Szałajko/Wydział Prasowy UMBB

Dodatkową parę pociągów relacji Katowice – Bielsko-Biała Główna – Katowice uruchomi spółka Koleje Śląskie z okazji Dni Bielska-Białej. Pojadą 30 i 31 sierpnia.

Przypomnijmy, że tegoroczne święto miasta odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia, a wydarzenia zaplanowano w wielu przestrzeniach.
Szczegółowy program Dni Bielska-Białej już teraz można podejrzeć na stronie internetowej Pełnej Kultury i w naszym artykule: Dni Bielska-Białej 2025 https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/dni-bielska-bialej-2025.

30 sierpnia dodatkowy pociąg z Katowic będzie wyjeżdżał o godzinie 14.08 i przyjeżdżał do Bielska-Białej o 14.58, 31 sierpnia wyjedzie ze stolicy województwa o godzinie 14.04 i przybędzie w Beskidy o 15.06. 

Odjazd dodatkowego pociągu ze stacji Bielsko-Biała Główna 30 sierpnia nastąpi o godzinie 22.43, a 31 sierpnia o godzinie 22.30. Oba kursy dotrą do Katowic około kwadransa przed północą. 

ek

 

Na zdjęciu plakat imprezy

 

Na zdjęciu pociąg