Nowy etap promocji miasta
Miejskie Centrum Informacji Turystycznej, działające od 1999 roku i obecnie funkcjonujące w strukturach Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, już wkrótce otworzy swoją nową siedzibę. Punkt, który dotąd mieścił się na placu Ratuszowym, zostanie przeniesiony do bardziej reprezentacyjnej i dostępnej lokalizacji – na plac Wojska Polskiego.